Підключення малогабаритних заправних установок побутового типу


Порядок оформлення та введення в експлуатацію:

  1. Заправка газова (СNG) моделей: SYP-C-2B/5B; SYP-C-5A; SYP-C-6; SYP-C-11 сертифікована як побутовий газовий прилад тому може використовуватись як в житловому фонді (приватний сектор) так і на території організацій та підприємств згідно експертного висновку №80.2-2-10-0270.11 від 06 липня 2011 року.
  2. Для експлуатації газова заправка приєднуються до систем газопостачання низького тиску, тому оформлення та введення в експлуатацію регламентується НПАОП 0.00-1.20-98 Правила безпеки систем газопостачання України.
  3. Для виготовлення проектної документації технічні умови видає спеціалізоване підприємство газового господарства(СПГГ).
  4. Проектна документація на монтаж газової заправки, може бути представлена ескізом, складеним СПГГ або з його дозволу спеціалізованою будівельно-монтажною органiзацiєю. (п.3.2.3. Правила безпеки систем газопостачання України). При виготовленні проектного ескізу повинно бути розроблено заземлюючий контур, або вказано що заземлення організовано через розетку .
  5. Проектний ескіз до затвердження замовником повинна бути погоджена з підприємством газового господарства щодо її відповідності виданим технічним умовам на проектування.
  6. Монтаж газової заправки повинно здійснюватися спеціалізованими будівельно-монтажними організаціями, які одержали в установленому порядку дозвіл органів Держгірпромнагляду на виконання робіт із спорудження систем газопостачання i зареєстровані в цих органах за місцем виконання робіт.
  7. Після закінчення монтажних робіт прилад приймається в експлуатацію.
  8. Спецiалiзоване підприємство газового господарства до користування газовою заправкою повинно забезпечити власнику інструктаж з питань користування газом згідно Типової інструкції з безпечного користування побутовими газовими приладами і апаратами та проекту газопостачання житлового будинку, паспорта заводу-виробника.
  9. Сервісне обслуговування приладу виконують спеціалісти ПП «Енергоспецсервіс», або його представники згідно вимог паспорта заводу-виробника.
  10. Відповідальність за безпечну експлуатацію несе власник заправки газової.

 

 


Контактна інформація
ПП «ЕНЕРГОСПЕЦСЕРВІС» МІКРОМЕТАН УКРАЇНА 22401, Вінницька обл., м. Калинівка, вул. Коцюбинського 73-Б

тел/факс (043)-332-11-65

моб. (098)-728-85-04

моб. (099)-074-66-70

Директор: (098)-366-45-57

mail: micrometan@mail.ua

Детальніше…